Jump to content
  • Announcements

• Play4Winner

Anunt!   04/16/2019

Rugam ca toti membrii sa readauge serverele de la noi ! Rugam toti membrii sa pastreze un limbaj decent! Nu acceptam reclame la alte servere/site-uri care nu au legatura cu comunitatea noastra!
Sign in to follow this  
Denisse

Cerere Grad- Denisse

Recommended Posts

Member Awards
Here are Denisse's awards

Nume: V.

Prenume: Denisa-Diana

Varsta: 18 ani

Grad actual: Player

Grad dorit: Helper +

De ce crezi ca meriti acest grad: Deoarece sunt activa si pot contribui la dezvoltarea armonioasa a serverului atat pe plan al evenimentelor cat si a promovarilor . Am fost helper, gm, sga pe alte servere cum ar fi : Exodus, Titan, Tehnic, Dinasty, Angel vs Devil, Eclipse etc. de aceea as fi o candidata onorabila avand experienta. Sunt o fire sociabila, atenta, serioasa, perseverenta si impunatoare, putand sustine conversatii cu playerii si clarifica problemele aparute. De asemenea, pot posta pe grupuri constant reclama serverului ajutand la promovarea acestuia. Stiu sa lucrez in photoshop, reprezentand un plus pentru designul serverului. 

Posturi facute: Activ am 70-80 de postari facute

Cat poti fi activ pe forum: Atat pe forum cat si pe server pot fi activa 5 ore + - 

Member Awards
Here are Play4Winner's awards

Topicul e facut gresit aceasta categorie nu are legatura cu server-ul de Metin2 si are alegatura cu comunitate!:11h5c42:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Board Life Status

Board startup date: April 17, 2019 14:03:27